Estetik International Şikayet ve Yorumlar

Estetik international Şikayet ve Şikayetler ile ilgili oldukça kapsamlı bir anlatımdır. Estetik international Sağlık Gurubu hakkın da en az şikayet olan hasta memnuniyeti ve sağlığını en ön planda tutan şikayetleri özenle inceleyen kurumlardan biridir. Op. Dr. Bülent Cihantimur önderliğinde hizmetlerine bir çok ödül ve neredeyse her yıl yenilikler ile devam eden bir çok alanda öncülük yapan Estetik ve Medikal Sağlık Gurubudur. Hasta yorumlarına Buradan Ulaşabilirsiniz


Estetik international şikayet ve şikayetleriBir çok alanda yenilikleri ülkemiz ve dünyaya kazandırmış olan Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Estetik İnternational Sağlık Gurubu bizleri öncelikle bunlarla tanıştırdı.

  • Organik Saç Ekimi
  • Örümcek Ağı Estetiği
  • Örümcek Ağı Kremi
  • Örümcek Ağı Maskesi
  • Örümcek Ağı Serumu

ve bunların yanında da bir çok arge çalışması halen devam etmektedir. Elbette bu kadar verimli çalışan bir çok yenilik sunan ve ülkemizin sağlık alanında güçlenmesini sağlayıp medikal sağlık turizmine katkısı olan bu kurum bazı karalamalara da maruz kalmaktadır. Günümüz internetinde çamur at lekesi kalsın mantığı ile o kadar çok karalama yapılmaktadır ki bu bizi çok üzmektedir. Gerçek olmayan kişilerin ağırlıkta olduğu tamamen rakip ve çekemeyen kişi ya da kurumların sanal olarak oluşturdukları kişiler üzerinden var olmayan durumlar ile ilgili şikayetler de bulunarak kurumu karalayarak kötü amaçlarına ulaşmaya çalışmaktadırlar ama sağlık kurumunu ve doktorlarını yakından tanımayı seçen kişiler bunların ne kadar asılsız olduğunu gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemeyip bu durumdan duydukları rahatsızlığı dile getirmektedirler.

Öncelikle Tüm Dünya da kabul görmüş bir çok ilke imza atan Op. Dr. Bülent Cihantimur bu konudan dolayı üzüntüsünü her fırsatta dile getirmektedir. Estetik İnternational büyüdükçe bu tür saldırılar her zaman olacaktır diyen Cihantimur yine de bu durumdan ötürü üzüldüğünü de saklamamaktadır.

Siz siz olun internette kimin kim olduğu belli olmayan ve sadece karalamak amacı ile yazılmış yazıların aslını araştırmadan hele ki kurumu yada doktoru tanımadan lütfen ön yargılı davranmayın. Bu tüm kurum ve doktorlar için geçerlidir siz siz olun mutlaka gidin ve görüşün işin aslını öğrenin.

Estetik International Şikayetler ile ilgil mutlaka ilk önce kendilerine ulaşılmasını istiyor çünkü hasta deneyim ve şikayetleri ile ilgili çok tecrübeliler ve hasta sağlık ve memnuniyeti için ilk önce kendilerine ulaşılmasını istiyor.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/estetik-international-sikayet.html

Bir Cevap Yazın